Turnus odchudzający w miejscu Ułańska Zagroda? Poznań to idealny wybór na takie wakacje!

Ułańska Zagroda Poznań oferuje dzienne turnusy 7-dniowe lub 14-dniowe z dietą dr Ewy Dąbrowskiej. Odbywają się one w samym centrum Poznania, a w cenę wchodzą: konsultacje i wykłady dietetyka, serwis herbaciany, woda z cytryną i imbirem, konsultację z lekarzem oraz pielęgniarką, wyżywienie zgodne z dietą warzywno-owocową dr Dąbrowskiej, możliwość skorzystania z sauny, wykłady dr Ewy Dąbrowskiej o zdrowym odżywianiu i samoleczeniu (w formie wideo), grupowe zajęcia z trenerem (m.in. gimnastyka, nordic walking, pilates, ćwiczenia rozciągające), analizę składu masy ciała – analizator Tanita oraz dodatkowo możesz wykupić zabiegi hydrokolonoterapii, masaży czy hirudoterapii.

Dlaczego warto zdecydować się na turnus w Ułańska Zagroda Poznań?

Ułańska Zagroda Poznań gwarantuje Ci certyfikowaną dietę dr Ewy Dąbrowskiej w formule bez noclegów. Nie musisz spędzać tam całego dnia i spać na miejscu! Codzienne spotkania, masaże, aktywności i wykłady sprawiają, że właśnie ta formuła turnusów jest dla Ciebie! Plusem dziennych turnusów odchudzających w Ułańska Zagroda Poznań jest to, że nie musisz wyjeżdżać do certyfikowanego ośrodka, by schudnąć i poczuć się lepiej w swoim ciele! Turnusy w Poznaniu odbywają się bez noclegu, od piątku do piątku.

Voucher w Ułańskiej Zagrodzie — wybierz odpowiedni i zamów go już dziś!

W Ułańska Zagroda Poznań masz do wyboru aż 4 wersje voucherów — voucher na turnus dla jeden osoby, voucher na turnus dla dwóch osób, voucher o wartości 500 złotych i voucher o wartości 1000 złotych. Możesz go mieć w formie elektronicznej lub papierowej. Jednak przy tej drugiej opcji musisz zaznaczyć to podczas dokonywania zakupu opcji na prezent. Voucher zostanie wysłany kurierem na wskazany adres! Voucher na 7-dniowy turnus z dietą dr Ewy Dąbrowskiej dla 1 osoby z pokojem 1-osobowy STANDARD może sprawić wiele frajdy osobie obdarowywanej!