Oświetlenie downlight LED zagwarantuje Ci niższe rachunki!

Aktualnie w nowoczesnych domach bardzo ważna jest najnowsza technologia, która umożliwia nam zastosowanie energooszczędnych rozwiązań, jak na przykład produkty z linii downlight LED. Tego typu oświetlenie emituje o wiele lepszej jakości światło niż standardowa żarówka, a dodatkowo pobiera znacznie mniej prądu. Instalując w swoim domu lub mieszkaniu oprawy downlight LED, otrzymasz wiele korzyści, np. obniżysz opłaty eksploatacyjne, podniesiesz estetykę wnętrz, będziesz dysponować wysokiej jakości oświetleniem oraz przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Gdzie możesz zamontować oprawy downlight LED?

Oprawy downlight LED najczęściej montowane są w sufitach, jednak można je także spotkać zamontowane w szafkach do oświetlenia blatu kuchennego, koło schodów czy na regałach. Sklep Toshiba LED oferuje szeroki wybór opraw downlight LED o zróżnicowanym wyglądzie i zastosowaniu. Niektóre modele wyposażone są w opcję ściemniania (od 10 do 100%), dzięki temu jesteś w stanie dostosować natężenie światła do indywidualnych potrzeb, a przy tym stworzyć dowolny nastrój. Oprawy downlight LED z systemem DALI możesz obsługiwać i sterować za pomocą smartfona lub tabletu.

Oświetlenie w oprawie downlight LED posłuży Cię na długie lata!

Oświetlenie w oprawie downlight LED zostało zaprojektowane tak, aby służyło Ci przez naprawdę wiele lat. Produkowane jest wyłącznie z materiałów najwyższej jakości odpornych na działanie czasu. Jednak oprócz wyjątkowych materiałów wyróżnia się estetycznym designem, który będzie idealnie pasował w każdej aranżacji, nadając jej wyjątkowego charakteru. Oprawy downlight LED emitują ciepłe i miłe dla oka światło, które tworzy przyjemne podświetlanie, a dodatkowo pomieszczenia stają się niesamowicie przytulne i komfortowe.

Efektowne oświetlenie downlight LED montowane w suficie to hit!

Marzy Ci się efekt rozgwieżdżonego nieba w sypialni, a może chcesz zamontować małe oświetlenie nad blatem roboczym w kuchni? Postaw na oczko sufitowe downlight LED! Jego niewielkie rozmiary i wyjątkowy wygląd sprawią, że Twoje wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru i będzie chciało się w nim przebywać! Tego typu oświetlenie idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, ponieważ dzięki niemu optycznie powiększasz swój pokój, czy nawet całe mieszkanie i sprawiasz, że staje się jasne oraz przestronne. Kub oświetlenie w oprawie downlight LED już dziś!