Dieta pudełkowa od kilku lat jest niezwykle popularnym sposobem na utratę nadprogramowych kilogramów oraz zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych, które w przypadku wielu osób wołają o pomstę do nieba.

Dieta pudełkowa Trójmiasto to posiłki bogate w składniki odżywcze, które każdego dnia dostarczane są pod wskazany przez klienta adres. Czy dieta pudełkowa to rozwiązanie, które pozwoli nam zaoszczędzić czas i pieniądze? Czy stosowanie diety pudełkowej jest bezpieczne dla naszego organizmy? Odpowiedzi na te pytania, znajdziesz w poniższym artykule!

Dieta pudełkowa – podstawowe informacje 

Dieta pudełkowa Trójmiasto to nic innego jak zestaw pełnowartościowych posiłków, które każdego dnia przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pracujących w wybranej przez nas firmie cateringowej. Ich pracy przyglądają się doświadczeni dietetycy, którzy wielką wagę przykładają do stworzonego dla klienta jadłospisu. Dzięki wiedzy posiadanej przez dietetyków, mogą oni stworzyć dietę indywidualną odpowiednią do potrzeb każdego klienta, zainteresowanego skorzystaniem z diety pudełkowej. Dieta pudełkowa Trójmiasto tworzona jest zgodnie z potrzebami naszego organizmu tj. uwzględniając nietolerancje i alergie pokarmowe, zalecenia lekarza i osobiste preferencje. Na potrzeby klientów firmy cateringowe oferują diety takie jak:

  • dieta wegańska,
  • dieta wegetariańska,
  • dieta dla diabetyków,
  • dieta niskoglikemiczna,
  • dieta ketogeniczna,
  • dieta bezglutenowa,
  • dieta bezlaktozowa,
  • dieta indywidualna. 

Dieta pudełkowa – zalety 

Istnieje wiele zalet diety pudełkowej, dzięki którym klienci niezwykle chętnie z niej korzystają. Do głównych zalet możemy zaliczyć przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Dieta pudełkowa to pięć pełnowartościowych posiłków, dzięki którym nie musimy dłużej martwić się o stresujące stanie w kolejce sklepowej, czasochłonne przygotowywanie posiłków czy podjadanie pomiędzy posiłkami. Ponadto dzięki korzystaniu z diety pudełkowej możemy zaoszczędzić wiele pieniędzy, które musielibyśmy wydać na zakupy spożywcze potrzebne do stworzenia wykwintnych i pożywnych dań każdego dnia.