Nasza przychodnia świadczy usługi medyczne od 2007r. współpracując z NFZ, dzięki czemu potrafimy zapewnić profesjonalną opiekę. Jesteśmy dla wszystkich potrzebujących ludzi. Nie tylko zajmujemy się leczeniem, ale również promowaniem zdrowego stylu życia.

Głownie zajmujemy się zapewnieniem jak najszybszego i najwygodniejszego dostępu do lekarza pierwszego kontaktu (lekarza rodzinnego). Specjaliści w tej dziedzinie, pracują sprawnie i w krótkim czasie pomagają Naszym pacjentom, jak tylko potrafią. Zwracamy uwagę na każdy szczegół, podczas całego procesu leczenia. Od pierwszego kontaktu z pacjentem, ustaleniem diagnozy, aż po podjęcie leczenia. W Naszej przychodni, można skorzystać z usług lekarz pierwszego kontaktu poznań prywatnie, jak i nie. Jednak Nasza przychodnia nie składa się tylko z medycyny rodzinnej.

Posiadamy wielu innych specjalistów w różnych dziedzinach takich jak: pediatra, internista, kardiolog, okulista, ginekolog, laryngolog, neurolog, endokrynolog, pulmonolog, chirurdzy.

Korzystamy z leczenia podstawowego, jak i prywatnego.

Dlaczego jesteśmy najlepszym wyborem dla ciebie?

  • Znajdujemy się blisko centrum, co pozwala na szybki i łatwy dojazd,
  • Duży wybór specjalistów,
  • Leczenie podstawowe jak i prywatne,
  • Profesjonalna diagnostyka,
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta,
  • Życzliwa atmosfera,
  • Badania laboratoryjne takie jak: RTG zębów, test pola widzenia, a także takie badania jak EEG, EKG, USG, KTG czy echo serca.

Nasze fachowe podejście do pacjenta pozwala na ekspresową pomoc w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych konsultacji u doświadczonych lekarzy, którzy pomogą Ci w każdej znanej im dziedzinie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Nami telefonicznie pod numerem 616107222 lub zapraszamy do Przychodni Alterida, która znajduje się w Poznaniu przy ulicy Haliny 14. Dodatkowo działamy również w Swarzędzowie i okolicach.