Drezno jest pięknym miastem, w którym można zobaczyć bardzo wiele różnych zabytków. Free tour Drezno jest idealną propozycją dla miłośników historii oraz wielbicieli barokowej i architektury. Wiele z wycieczek walking tour Drezno oferowane są w języku angielskim lub niemieckim. Niewiele wycieczek odbywa się w innych językach takich jak polski czy czeski. Co warto zobaczyć podczas free tour Drezno?

Free walking tour Drezno

Drezno jest pięknym miastem, w którym jest bardzo wiele atrakcji turystycznych do zobaczenia. Jeśli chcesz szybko, a zarazem intensywnie zwiedzać miasto, to polecamy skorzystać z free tour Drezno. Większość wycieczek oprowadzana jest po tzw. Starym Mieście, w którym można znaleźć wiele historycznych miejsc. W ramach tour Drezno możesz skorzystać również z tzw. wycieczek kulinarnych.

Free walking tour Drezno po Starym Mieście

Stare Miasto jest jednym z najpopularniejszych miejsc wśród turystów. Podczas tour Drezno po Starym Mieście warto zwiedzić takie miejsca jak plac teatralny, Katedrę Przenajświętszej Marii Panny czy Pałac Zwinger. Te miejsca są bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym. Podczas wycieczek tour Drezno możesz zobaczyć również „Florencji nad Łabą”. Poznasz również burzliwą historię tego pięknego miasta.

Free tour Drezno

Free walking tour Drezno są świetnym sposobem, aby poznać największe „klejnoty architektury” tego miasta takie jak: muzea, katedry, parki i inne pomniki historii. Gdy korzystasz z usług free tour Drezno, to możesz być pewien, że dowiesz się o wielu ciekawostkach historycznych.

Gdy lubisz dreszczyk emocji podczas zwiedzania, to koniecznie wybierz się na wycieczkę walking tour Drezno z duchami. Podczas takiej wycieczki odwiedzisz miejsca takie jak: Taras Brühla, Kreuzkirche czy Residenzschloss i wiele innych. Poznasz przerażającą historię tych miejsc i przekonasz się na własne oczy czy duchy nadal w tych miejscach straszą, czy czuje się dreszczyk emocji podczas zwiedzania.