Najlepszą inwestycją na przyszłość są nieruchomości, z których możesz czerpać zyski z comiesięcznych wpłat za wynajem. Dlatego warto przez lata odkładać fundusze po to, aby już przed emeryturą cieszyć się swoboda finansową.

Mimo że rok 2020 nie należał dla wielu do najłatwiejszych, to rynek nieruchomości przechodził rozkwit. Wzrasta zainteresowanie nie tylko mieszkaniami i działkami, ale także lokalami gastronomicznymi do wynajęcia w Warszawie. Ponadto nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa także zanotowano na wysokim poziomie. Jeśli myślisz o kupnie lokalu lub jesteś jego właścicielem i marzysz o tym, aby wynająć go dobrym najemcom, skorzystaj z pomocy profesjonalistów!

O Loco Commercial

Loco Commercial z przyjemnością pomoże Ci w sprzedaży, kupnie, wynajmie lub odstąpieniu nieruchomości. Usługi obejmują zarówno nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa, jak i lokale gastronomiczne do wynajęcia Warszawa. Pracownicy tworzą zespół pasjonatów, który przeprowadzi dla Ciebie szczegółowe analizy nieruchomości, począwszy od lokalizacji, a skończywszy na dostępie do mediów, wody, prądu, parametrach technicznych, kosztach utrzymania lokalu i spisaniu ruchomości. Co więcej, twój doradca zapewni Ci pełne wsparcie biznesowe w procesie ubiegania się o pozwolenia na prowadzenie działalności, pozwolenia od Sanepidu oraz zezwolenia na sprzedaż alkoholu. Ich specjalnością są lokale pod każdą działalność gastronomiczną. Możesz mieć pewność, że przed kupnem nowego lokalu, oferta będzie odpowiadała twoim indywidualnym potrzebom. Eksperci, znając twój profil biznesowy w procesie poszukiwania nieruchomości, mają także na uwadze niezbędne wymogi, jakie lokal musi spełnić, by rozpocząć swoja działalność. W bazie Loco Commercial znajdują się nie tylko duże lokale użytkowe, restauracje, ale także mniejsze bary i kawiarnie. Co najważniejsze, umowy kupna i sprzedaży tworzone są tak, bay dwie strony były usatysfakcjonowane wynikiem negocjacji. Więcej szczegółów znajdziesz na wynajemrestauracje.pl.