Wybór odpowiednich akcesoriów elektroinstalacyjnych oraz osprzętu przydatnego do tego, aby użytkować prąd elektryczny w domach jednorodzinnych, czy budynkach użyteczności publicznej, jest niezwykle ważny. Trzeba naprawdę wziąć pod uwagę nie tylko funkcjonalność danego przedmiotu, ale także estetykę. Bardzo ważne jest także rozmieszczenie odpowiednie wszystkich włączników, kontaktów oraz gniazd w domu, w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najbardziej użyteczne. Jakie są gniazda elektryczne marki Schneider Electric z linii Asfora? Co wyróżnia tę serię? Dlaczego warto ją wybrać?

 

Gniazda serii Asfora

 

Firma Schneider Electric jest jedną z wiodących, jeśli chodzi o produkcję osprzętu elektroinstalacyjnego. Zajmują się oni wytwarzaniem nie tylko przedmiotów typu gniazda, czy włączniki, ale także produkują wszystkie kable oraz skrzynie, które przydają się do montażu instalacji elektrycznej w budynkach. Jakiś czas temu firma Schneider wypuściła nową linię produktów Asfora, która cechuje się konkretnymi właściwościami. Jeśli chodzi o serię Asfora, gniazda produkowane w ramach tej linii są nieco kanciaste. Co to oznacza? Nie mają one opływowego kształtu, jednak przypominają kwadrat. Z pewnością jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie niepowtarzalny design. Prostota oraz kanciaste kształty sprawiają, że tego typu gniazda można dopasować do praktycznie wszystkich wnętrz, ponieważ wszędzie będą wyglądać idealnie. Możemy je zamontować w kuchni, w sypialni, w pokoju gościnnym, czy też w sypialni dla dzieci.

 

Linia Asfora dla domu i biura

 

Jeśli chodzi o serię Asfora, gniazda możemy dostać w kolorach: białym oraz kremowym. Są to tradycyjne kolory, które będą pasować do wszystkich wnętrz. Można je umieścić w ramkach pojedynczych, podwójnych, a nawet pięciokrotnych! W zależności od tego, ile tak naprawdę potrzebujemy gniazd. Szukając zatem produktów linii Asfora, gniazda znajdziemy na stronie: https://www.igniazdka.pl/pl/c/gniazda-Schneider-Asfora/393,  tam będziemy mogli obejrzeć wszystkie produkty i na tej podstawie wybrać najbardziej interesujące nas rzeczy. Warto zdecydować się i postawić na wysoką jakość, co gwarantuje oczywiście Asfora.