Jasnowidzenie fascynuje ludzkość od zarania dziejów. Błędnie określane jest jako widzenie przyszłości. Czym jest jasnowidzenie? W jaki sposób zacząć?

Czym jest jasnowidzenie?

Zgodnie z definicją ezoteryczną to zdolność do postrzegania osób lub rzeczy, których nie można zobaczyć za pomocą zwykłych zmysłów. Wbrew powszechnym opiniom jasnowidzenie nie jest widzeniem przyszłości, lecz dostrzeganiem obecnego stanu energetycznego, np. koloru aury. Istnieje wiele odmian i zdolności paranormalnych, które często są uznawane za jasnowidzenie. Bardzo często dotyczy ono różnych form: barw, wzorów i gry cieni, dlatego trudno jest spotkać dwie osoby jasnowidzące w ten sam sposób.

Jasnowidzenie dla początkujących – jak zacząć?

Początkowo jasnowidzenie jest niewyraźną otoczką wokół ludzi lub przedmiotów. Ci pierwsi mają ją gęstszą, dlatego jasnowidze bardzo często czują się w miastach przebodźcowani. Wraz z rozwojem umiejętności jasnowidzenia można zobaczyć więcej kolorów aury. Jak zacząć? Czym jest jasnowidzenie dla początkujących?

Powiedz głośno „mam dar jasnowidzenia”

Słowa mają wielką moc, dlatego nie wystarczy powiedzieć, że ma się dar, lecz również trzeba go rozwijać. Nie wolno wątpić w efekty, dlatego już na początku należy powtarzać afirmację, aby rozwijać się duchowo i przyciągać oczekiwane efekty.

Początkowo jasnowidz dostrzega tylko kolory i kształty aury – jest to rodzaj niepewnych wizji składających się na jego odczyt.

Jasnowidzenie, nie jest przepowiadaniem przyszłości

Jasnowidzenie opiera się tylko na tym, co jest tu i teraz. Głównie o to, co dzieje się w matrycy energetycznej. Nie zagłębia się w to co było, ani w to co będzie.

Słuchaj swojego ciała i obserwuj zmysły

Jasnowidz odbiera podświadomie bardzo dużo różnych sygnałów, dlatego powinien wsłuchiwać się uważnie w sygnały ze świata zewnętrznego i wewnętrznego. Dzięki temu zostanie wzmocniona empatia. Dlatego tak ważne jest zadbanie o czysty i świadomy umysł, wnikliwość i jasne spojrzenie.