Tworzenie stron: WordPress czy Joomla? To pytanie pojawia się bardzo często przy tworzeniu stron. Mamy bowiem do czynienia z dwoma podstawowymi systemami CMS. Aktualnie zdecydowanie najpopularniejsze jest tworzenie stron w WordPress, choć odwieczna rywalizacja wciąż trwa.

WordPress, czyli prosty system, który każdy bez problemu obsłuży

Wielką zaletą systemu WordPress jest jego prostota. W praktyce tuż po jego uruchomieniu każdy intuicyjnie byłby w stanie zorientować się, jak go obsługiwać i do czego służą poszczególne narzędzia. Co więcej, jest on także nie zwykle użyteczny, dzięki temu tworzenie stron (WordPress) jest przyjemnością. Tak nie zawsze jest, gdy bierzemy pod uwagę inne systemy, w których możliwe jest tworzenie stron. WordPress zdecydowanie wybija się jednak na czoło wśród systemów pod względem łatwości obsługi. Pod tym względem Joomla uchodzi bez wątpienia za bardziej skomplikowany system. Z drugiej strony Joomla daje większe możliwości rozbudowy serwisu, co nie oznacza jednak, że nie można tego zrobić w WordPress.

Tworzenie stron w WordPress – jaka jest cena?

Chociaż najpopularniejsze jest tworzenie stron w WordPress, cennik wielu firm potrafi być bardzo zróżnicowany. Jeśli interesuje Państwa tworzenie stron (WordPress), cennik naszej firmy dostosowany jest do wymagań i zapotrzebowań klienta oraz ilości pracy i czasu, który trzeba poświęcić na zbudowanie strony. Staramy się, aby z oferty naszej firmy mogło skorzystać jak najwięcej klientów. Zobacz więcej na https://www.ibe.pl/tworzenie-stron-www/