Loco Commercial to warszawska firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Tworzą ją specjaliści, którzy z pasją realizują swoje codzienne zadania. Pracownicy służą pomocą na każdym etapie współpracy. Tworzą poszczególne etapy dotyczące sprzedaży lub wynajmu lokalu komercyjnego. Dwie strony zarówno kupujący, jak i sprzedający lub właściciel i najemca są zawsze poinformowani o zasadach współpracy. Umowy są konstruowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Jeżeli marzysz o własnym biznes, sprawdź zakładkę oferty, gdzie znajdziesz różne lokale. Może wśród nich czeka lokal szyty na miarę twoich potrzeb?

Commercial unit Warszawa – poznaj nas bliżej!

Zastanawiasz się czym jest commercial unit Warszawa? To nic innego jak precyzyjnie wyselekcjonowane lokale komercyjne. Loco Commercial proponuje lokale pod usługi gastronomiczne czy usługi medyczne. Co więcej, firma współpracuje nie tylko z rodzimymi markami i sieciówkami, ale także z międzynarodowymi sieciami handlowymi, dzięki czemu wspiera polskich przedsiębiorców w rozwoju i nawiązywaniu kontaktów. Czołowymi partnerami Loco Commercial są sieci spożywcze, piekarnie, pralnie, kawiarnie i restauracje. Podejmując współpracę z firmą, masz pewność, że dedykowany tobie doradca opracuje dla Ciebie możliwie najkorzystniejszą strategię komercjalizacji nieruchomości. 

Co mogę powierzyć pracownikowi Loco Commercial?

Twój doradca oprócz przygotowania planu działania, poszuka dla Ciebie najlepszego najemcy lub lokalu w zależności od twoich potrzeb. Co więcej, negocjacje oraz stworzenie umowy i warunków współpracy także leży po stronie specjalisty z Loco Commercial. Jeśli zaciekawił Cię temat wynajmu swojej powierzchni komercyjnej, kupna lokalu lub sprzedaży, zapoznaj się z ofertą firmy. Dzięki nowoczesnej strategii możesz zarabiać nawet 10% więcej w skali roku. Więcej na temat Commercial unit Warszawa przeczytasz tutaj.