Czym charakteryzuje się makijaż permanentny brwi? Warszawa

Makijaż permanentny brwi Warszawa to zabieg kosmetyczny, dzięki któremu można poprawić ich kształt, grubość oraz kolor. To bezpieczne i trwałe rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić sporo czasu, gdyż efekty są widoczne przez dwa lata. Jest to bardzo wytrzymała metoda, odporna na działanie kosmetyków do demakijażu i wody. Makijaż permanentny brwi jest idealny dla osób, które pozbawione są włosków na łukach brwiowych i chcą zyskać wyjątkową oprawę oczu. Przekonaj się, czy makijaż permanentny brwi Warszawa jest właśnie dla Ciebie!

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego brwi – sprawdź już dziś!

Istnieje wiele przeciwwskazań do wykonania makijażu permanentnego brwi. Choroby nowotworowe, zaawansowana cukrzyca, ciąża i karmienie piersią, łuszczyca choroby skórne, infekcje wirusowe takie jak HIV i HCV, przyjmowanie leków sterydowych oraz choroby i infekcje oczu wykluczają możliwość wykonania tego zabiegu. Dlatego przed wykonaniem makijażu permanentnego brwi, należy udać się na konsultację do specjalisty i dokładnie przedstawić swój stan zdrowia. Nie warto ukrywać ich przed osobą wykonującą zabieg, ponieważ może skończyć się to naprawdę tragicznie. Zaufanie to podstawa w tego typu zabiegach kosmetycznych.

Jakie czynności należy wykonać po zabiegu, jakim jest makijaż permanentny brwi? Warszawa

Konieczne jest, aby po zabiegu, jakim jest makijaż permanentny brwi Warszawa, mieć 3-4 tygodnie odpoczynku od produktów do makijażu. Przez ten czas nie należy myć okolic brwi żadnym środkiem myjącym ani innym produktem. Po tym czasie skóra może zaczerwienieć i się lekko zasinić, jednak widoczny efekt makijażu pojawi się dopiero po około półtora miesiąca. Raz w tym czasie należy skonsultować się z lekarzem lub kosmetyczką, aby skorygować kształt i uzupełnić brakujące prześwity. Przestrzegać trzeba także kilku zasad: lekko przemywać twarz wacikiem nawilżonym wodą, unikać kontaktu brwi z wilgocią, unikać dotykania ich dłońmi, stosować codziennie maść z pantenolem, a także nosić krem z filtrem przeciwsłonecznym.