Naturalne środki czystości – ich zastosowanie i właściwości

Wszystkie składy produktów oferowanych przez sklep Biozym nie zawierają niebezpiecznych, chemicznych substancji, które cechują się wysokim poziomem szkodliwości dla ludzi i środowiska. Dzięki temu, że są one dostępne w formie koncentratów, wystarczają na o wiele więcej niż standardowe tego typu produkty. Skutecznie zabezpieczają florę użytecznych bakterii przed ich zlikwidowaniem za pomocą szkodliwych chemicznych środków czystości. Naturalne środki czystości sprawdzają się do: mycia samochodu, czyszczenia płyt indukcyjnych, rusztów i grilla, odkamieniania ekspresów i zmywarek oraz do odtłuszczania trudnych powierzchni.

Jakie naturalne środki czystości dostępne są na stronie Biozym.pl?

Sklep Biozym jest miejscem, w którym znajdziesz wiele ekologicznych produktów, m.in.: płyny do mycia naczyń, tabletki do zmywarek, spraye do mycia i odtłuszczania przeróżnych powierzchni, środki do mycia podłóg oraz środki do czyszczenia pralek, zmywarek, czajników, jak i ekspresów. Tego typu naturalne środki czystości to idealne rozwiązanie w domu, ale także w wielkich firmach czy biurach. Ograniczają one zużycie energii i wody oraz innych preparatów takich jak sól do zmywarek. Seria ekologicznych preparatów z serii Ekologiczny dom i Eezym to genialna propozycja, aby żyć zgodnie z naturą i nie zaśmiecać niepotrzebnie środowiska.

Naturalne środki czystości zawierające koncentrat czynnych enzymów mogą być Twoje już dziś!

Naturalne środki czystości, które zwierają koncentrat czynnych enzymów, cechują się tym, że rozkładają najtrudniejszy do usunięcia tłuszcz, resztki jedzenia oraz zacieki, są w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska, ograniczają zużycie niebezpiecznych mocnych chemikaliów, chronią florę bakteryjną, która odpowiada za biodegradację zanieczyszczeń organicznych w zbiorniku szamba czy oczyszczalni oraz radzą sobie doskonale z zanieczyszczeniami organicznymi bez stosowania mocnych środków chemicznych.