Sprawdź nasze referencje

Profesjonalne tłumaczenia wymagają wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Zanim zlecisz taką usługę, sprawdź czy firma, z usług której chcesz skorzystać, dysponuje zespołem doświadczonych, godnych zaufania pracowników. Sprawdź jak funkcjonuje biuro tłumaczeń i czy wyznaczy dedykowanego opiekuna, do którego możesz się zgłosić nie tylko z potrzebami tłumaczeniowymi, lecz również z wątpliwościami czy uwagami. Zweryfikuj, czy wdrożone procesy pozwalają sprawnie zarządzać projektami tłumaczeniowymi i z wyprzedzeniem reagować w sytuacjach kryzysowych. Sprawdź, jak szybko zespół zareaguje na nietypową sytuację.

Udogodnienia

Kiedy reprezentujesz dużą firmę o skomplikowanej strukturze, a tłumaczenia będą zlecane przez wiele osób, zapytaj, czy biuro tłumaczeń dysponuje procesem pozwalającym na efektywną współpracę. Dobry usługodawca spróbuje rozwiązaniami logistycznymi dopasować się do twoich potrzeb. Dobre biuro potrafi pracować w różnym trybie zlecania: może przyjmować zamówienia tylko od upoważnionego przedstawiciela klienta, od zawężonej listy pracowników lub wszystkich, którzy są zatrudnieni. Ma sprawnie działający system akceptacji wycen, zleceń i rozliczeń. Dysponuje bezpiecznymi i łatwymi w obsłudze narzędziami do wymiany plików. Jeśli twoje dokumenty to dane poufne, ważne dla funkcjonowania firmy, jej publicznego wizerunku, przekazując je w obce ręce, musisz mieć pewność, że nie zostaną upublicznione. Sprawdź, czy pracownicy i tłumacze mają podpisane umowy o zachowaniu poufności.

Biuro tłumaczeń Katowice

Zapewniamy, że Fatix to agencja tłumaczeń, jakiej szukasz. Reprezentuje nas sztab wyszkolonych pracowników językowych. Jesteśmy firmą z tradycją, zapleczem, doświadczeniem, ogromną wiedzą. Świadczymy usługi w wielu miastach. Biuro tłumaczeń Katowice? Mamy szeroki wachlarz możliwości w województwie śląskim, jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego klienta, służąc radą, odpowiadając na wszelkie pytania. Tłumaczenia Katowice? Polecamy się.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *