Sprawdź nasze referencje

Profesjonalne tłumaczenia wymagają wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Zanim zlecisz taką usługę, sprawdź czy firma, z usług której chcesz skorzystać, dysponuje zespołem doświadczonych, godnych zaufania pracowników. Sprawdź jak funkcjonuje biuro tłumaczeń i czy wyznaczy dedykowanego opiekuna, do którego możesz się zgłosić nie tylko z potrzebami tłumaczeniowymi, lecz również z wątpliwościami czy uwagami. Zweryfikuj, czy wdrożone procesy pozwalają sprawnie zarządzać projektami tłumaczeniowymi i z wyprzedzeniem reagować w sytuacjach kryzysowych. Sprawdź, jak szybko zespół zareaguje na nietypową sytuację.

Udogodnienia

Kiedy reprezentujesz dużą firmę o skomplikowanej strukturze, a tłumaczenia będą zlecane przez wiele osób, zapytaj, czy biuro tłumaczeń dysponuje procesem pozwalającym na efektywną współpracę. Dobry usługodawca spróbuje rozwiązaniami logistycznymi dopasować się do twoich potrzeb. Dobre biuro potrafi pracować w różnym trybie zlecania: może przyjmować zamówienia tylko od upoważnionego przedstawiciela klienta, od zawężonej listy pracowników lub wszystkich, którzy są zatrudnieni. Ma sprawnie działający system akceptacji wycen, zleceń i rozliczeń. Dysponuje bezpiecznymi i łatwymi w obsłudze narzędziami do wymiany plików. Jeśli twoje dokumenty to dane poufne, ważne dla funkcjonowania firmy, jej publicznego wizerunku, przekazując je w obce ręce, musisz mieć pewność, że nie zostaną upublicznione. Sprawdź, czy pracownicy i tłumacze mają podpisane umowy o zachowaniu poufności.

Biuro tłumaczeń Katowice

Zapewniamy, że Fatix to agencja tłumaczeń, jakiej szukasz. Reprezentuje nas sztab wyszkolonych pracowników językowych. Jesteśmy firmą z tradycją, zapleczem, doświadczeniem, ogromną wiedzą. Świadczymy usługi w wielu miastach. Biuro tłumaczeń Katowice? Mamy szeroki wachlarz możliwości w województwie śląskim, jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego klienta, służąc radą, odpowiadając na wszelkie pytania. Tłumaczenia Katowice? Polecamy się.