W Hotelu Warszawianka, potrzeby najmłodszych są dla nas priorytetową sprawą. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, zadbaliśmy o to, aby dzieci ani przez chwilę nie mogły się nudzić. Atrakcje, które dla nich przygotowaliśmy, sprawią, że wrażenia po zakończonym pobycie na długo pozostaną w ich pamięci.

Czym wyróżnia się nasz hotel? Dzieci uwielbiają tu przyjeżdżać! Podczas gdy inne hotele jako atrakcje dla dzieci traktują wyłącznie place zabaw, my wspięliśmy się na znacznie wyższy poziom. Stworzyliśmy dla dzieci przestrzeń, która nie tylko zapewni im świetną zabawę, ale także pozytywnie wpłynie na ich rozwój.

Koniecznie odwiedź nasz hotel! Dzieci kochają strefę KIDDOS

Strefa KIDDOS to Centrum Kreatywnej Zabawy dla dzieci w wieku o 4 do 12 roku życia. To właśnie tam Wasze pociechy będą mogły grać, bawić się oraz poznawać świat. KIDDOS to aż 9 stref zabaw, oferujących różne formy aktywności. Twoje pociechy mogą tu bezpiecznie biegać, skakać i zjeżdżać. Mogą także uczyć się kreatywności, zręczności, refleksu i samodzielności oraz rozwijać swoje umiejętności artystyczne tworząc własne malunki lub rzeźby.

Dlaczego rodziny kochają nasz hotel? Dzieci są tu pod wspaniałą opieką. Dobra zabawa musi przed wszystkim być bezpieczna. Z tego względu dzieci przebywające w strefie KIDDOS znajdują się pod stałą opieką doświadczonego personelu. Jednocześnie rodzice mają możliwość podglądu online swojej pociechy.

Warsztaty dla dzieci

Dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat przygotowaliśmy warsztaty, podczas których będą miały możliwość rozwinięcia swoich pasji pod okiem profesjonalistów. Zadbaliśmy o szeroki wybór zajęć, zarówno dla dzieci aktywnych ruchowo, jak i dla tych pragnących poszerzyć swoje zainteresowania oraz odkryć drzemiące w nich talenty.

Strefa KIDDI ROOM

W Hotelu Warszawianka nie zapomnieliśmy też o dzieciach młodszych niż 4 lata. Na tych wyjątkowych maluchów czeka strefa KIDDI ROOM, czyli sala zabaw z małpim gajem, zjeżdżalniami, trampolinami i kulkami. Wstęp do niej ma każdy maluch, który nie przekroczył 150 cm wzrostu.