Calvarianum to polski producent trumien posiadający ponad 40 letnie doświadczenie w branży stolarskiej. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju modele trumien, wykonane z ponad kilkunastu rodzajów materiału drewnopochodnego i utrzymane w kilkunastu wersjach kolorystycznych. Nasza firma mieści się w Kalwarii Zebrzydowskiej, miejscowości położonej w sąsiedztwie małej ojczyzny papieża Jana Pawła II – Wadowic. Niezwykle istotne są dla nas słowa papieża do rodaków „Czas ucieka – wieczność czeka”. Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia. Oferujemy nie tylko najwyższą jakość wykonania, ale także służymy wsparciem oraz fachową poradą na każdym etapie realizacji Państwa zamówienia.

Najwyższej jakości materiały i bogata kolorystyka

Tym, co charakteryzuje i wyróżnia nasze trumny, jest staranne i estetyczne wykonanie. Przy produkcji każdego modelu dbamy nawet o najmniejszy szczegół, tak aby efekt końcowy spełniał Państwa najwyższe oczekiwania, zarówno pod względem estetyki, jak i jakości oraz eleganckich detali, dopełniających trumnę. Dlatego jako producent trumien o wieloletnim doświadczeniu w branży funeralnej współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów drewnopochodnych. Rodzaj drzewa stanowiącego podstawę do wykonania danej trumny określa jej późniejszy kolor. Modele przez nas produkowane, to między innymi trumny w kolorze drewna orzechowego, czereśniowego, inspirowane drewnem olchy, teczyny, kasztana.

Szczegóły i dodatki

Każdą wyprodukowaną przez nas trumnę uzupełniamy w dodatki, nadające jej stylu. Są one dobierane indywidualnie, zgodnie z potrzebami klienta. Wśród dodatków znajdują się m.in. solidne śruby, praktyczne mocne uchwyty oraz krzyż ulokowany w dowolnym miejscu wieka. Wszystkie te części w obrębie jednego modelu tworzą zwartą całość kolorystyczną. Zarówno skrzynia, jak i wieko wyścielone są eleganckim wypełnieniem wykonanym z wysokiej jakości białej satyny.

Fachowa pomoc oraz bezpieczeństwo

Jako producent trumien z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, aby zamówiony przez Państwa produkt został dostarczony w nienaruszonym stanie. Dlatego każdą trumnę przed transportem solidnie zabezpieczamy przy pomocy specjalnych środków.

Przez cały czas produkcji służymy Państwu fachową poradą oraz jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Wierzymy, że z Państwa pomocą stworzymy model, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania.