Dla jednych to szaleństwo, innym wydaje się to najlepszy pomysł, na jaki mogli wpaść. O co chodzi?

Oczywiście o pozostawienie samochodu na parkingu przy lotnisku na czas wyjazdu. Dlaczego warto, pisaliśmy w poprzednich artykułach. Dziś chcemy pokazać Wam, że zarezerwowanie miejsca na parkingu samochodowym w Balicach  nie musi być trudne. Jesteście ciekawi jak to zrobić? Zachęcamy do lektury.

Kiedy wybierasz się na wakacje z rodziną i nie chcesz angażować innych osób w transport na lotnisko, najbezpieczniej będzie, jeśli zdecydujesz sie na podróż własnym samochodem. Nie musisz się obawiać, że nie będziesz miał go gdzie zostawić. Wystarczy wcześniej zarezerwować miejsce na parkingu, który znajduje się na lotnisku. Podpowiadamy jak to zrobić.

Pierwsze koty za płoty

Zanim zaczniesz szukać odpowiedniego parkingu, w pierwszej kolejności sprawdź dokładnie, z którego miasta będziesz miał wylot. Następnie odnajdź w sieci strony www parkingów znajdujących się w pobliżu lotniska. Jeśli nie chcesz szukać wolnych miejsc na poszczególnych stronach parkingów, możesz skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki, których w sieci nie brakuje, aby ta za Ciebie przefiltrowała parkingi, które w dniu Twojego wylotu będą w danym mieście miały wolne miejsca. Pierwszy krok za Tobą.

Rezerwujemy miejsce parkingowe

Po wyszukaniu wszystkich parkingów, przyszedł czas na kolejny krok. Już na pierwszej stronie wyszukiwarki będziesz widział wszystkie dostępne parkingi oraz ilość wolnych miejsc. Kiedy poznasz wszystkie ważne dla Ciebie kwestie, jak np. opinie innych klientów, kliknij przy wybranym parkingu guzik: “rezerwuj”.  Wówczas przejdziesz do kolejnej strony, na której zobowiązany będziesz do uzupełnienia niezbędnych danych, takich jak:

  • imię i nazwisko
  • telefon
  • adres mailowy
  • numer rejestracyjny samochodu, który będzie stał na parkingu.

Aby mieć pewność, że w danym dniu na pewno znajdzie się dla Ciebie miejsce, a Ty będziesz miał odpowiednią ilość czasu na dotarcie na lotnisko z parkingu, podaj orientacyjny czas Twojego przyjazdu i dodatkowo wyjazdu, dzięki czemu osoby przyjmujące rezerwację będą wiedziały kiedy mogą się Ciebie spodziewać.

Teraz przyszedł czas na wpisanie ilości osób, które będą podróżowały z parkingu na lotnisko. Po co ta informacja? Obecnie właściciele parkingów oferują swoim klientom dowóz z miejsca pozostawienia samochodu na lotnisko. Muszą zatem wiedzieć, ile osób będzie z Tobą podróżować. Co więcej, jeśli na wakacje wybierasz się z dziećmi, wpisz dodatkowo ich wiek, aby osoba rezerwująca dla Ciebie miejsce parkingowe mogła przygotować odpowiednie akcesoria, np. foteliki samochodowe.

To już prawie wszystko. Wystarczy, że uiścisz opłatę za parkowanie, wydrukujesz bilet parkingowy, który otrzymasz na adres mailowy, który podałeś we wcześniejszych krokach i sprawę parkingu masz załatwioną. Prawda, że proste?

Najlepszy parking przy lotnisku w Krakowie znajduje się na tej stronie: https://www.parkingbalice.pl/