Skarpetki są niepozornym elementem naszej garderoby, ale nieodpowiednio dobrane mogą zepsuć całą stylizację. Mają też duży wpływ na nasze samopoczucie – ważny jest nie tylko ich wygląd, ale także grubość i materiał, z jakiego zostały wykonane.

Skarpety steven – eleganckie i komfortowe

Skarpetki to także dobry sposób na podkreślenie własnego stylu czy dodanie naszemu outfitowi elegancji. Mogłoby się wydawać, że wybór skarpetek jest prosty, ale to tylko pozory. Na szczególną uwagę zasługują te, którego sprawiają, że nasze stopy się nie pocą, a zimą jest nam w nich ciepło. Takie właśnie są skarpety steven wykonane z cenionej przez branżę modową  i wysokiej jakości wełny merino. Jest to wełna bardzo delikatnie, która nie gryzie i doskonale odprowadza wilgoć. W takich skarpetkach możemy spędzić wiele godzin i ciągle czuć się komfortowo. 

Skarpety do garnituru i do dresu

W ofercie firmy, prócz skarpet, które pasują do najbardziej eleganckiego garnituru, są także modele „domowe”. Skarpety frotte mogą nam z powodzeniem zastąpić kapcie. Na ich podeszwie znajdują się wykonane z silikonu antypoślizgowe kropki, które zapewniają stabilność podczas chodzenia. Skarpety steven dostępne są w klasycznej czerni, w granacie i bieli. Pasują więc nie tylko do eleganckich, ale także codziennych i sportowych stylizacji. W ofercie tej firmy z długoletnim doświadczeniem są także skarpety bawełniane oraz bambusowe. A oprócz nich w asortymencie znajdują się damskie stopki, getry i podkolanówki. W skarpetkach steven chodzą od lat mieszkańcy całej Europy!