Podłogi w Twoim domu z pewnością stanowią wyzwanie przy wyborze materiałów oraz tworzeniu aranżacji — w końcu ciężej jest je wymienić aniżeli meble czy elementy dekoracyjne. To powierzchnia dominująca w pomieszczeniu, od której warto rozpocząć planowanie całości, szczególnie we wnętrzach eleganckich, utrzymanych na wysokim poziomie ekskluzywności — do takich sprawdzą się naturalne materiały. Woodmarket to sklep z podłogami drewnianymi i innymi wyrobami z tego tworzywa, w którym znajdziesz ogromny wybór możliwości w najwyższej jakości.

Podłoże z drewna — co trzeba wiedzieć?

Drewno to bezkompromisowo najlepszy element wystroju, który odnajdzie się w każdej stylistyce. Niestety, łączy się to również z kosztem i ryzykiem, gdyż jest on wrażliwy na działania biodegradacji, szczególnie przy złej konserwacji. Nowoczesne metody obróbki drewna minimalizują ryzyko uszkodzeń czy zniszczeń, zwiększając ich trwałość, jednocześnie zapewniając gamę wzorów czy kolorów, które dostosujesz do swojej koncepcji wnętrza.

Estetyka drewnianego parkietu czy desek podłogowych sprawia, że wnętrze staje się bardziej przytulne — dodają one w nim więcej ciepła i klimatu sprzyjającego wypoczywaniu. To najbardziej neutralne oraz ponadczasowe rozwiązanie, więc nie będziesz musiał się obawiać remontu w ciągu kilku lat, przy czym — należy pamiętać o regularnym cyklinowaniu podłoża, co znacząco zwiększy trwałość i żywotność materiału. Drewno na podłodze tłumi dźwięki, zatrzymuje ciepło, a jednocześnie jest łatwe do utrzymania w czystości — dzięki wysokiej jakości deskom oferowanym przez nasz sklep z podłogami drewnianymi.

Największa oferta drewnianych podłóg

Woodmarket — największy sklep z podłogami drewnianymi zapewnia szeroką ofertę kolorystyczną w różnych wariantach materiałów. W ofercie znajdują się deski lite, wykonane z jednolitego kawałka drewna, jak i warstwowe — zwiększające wytrzymałość podłoża. Marki, które pojawiają się w ofercie, to liderzy produkcji, których podłogi wykonane są z dbałością o każdy detal i minimalizację uszkodzeń.