Nasza porównywarka cen to miejsce, które zapewnia najwyższej jakości produkty, również żywnościowe o sprawdzonym składzie i jasnych warunkach zakupu.

Naszym największym hitem  jest bogata oferta herbat czarnych, jak również zielonych i owocowych, które zachwycają aromatem i niecodziennym smakiem. Pochodzą z plantacji z tradycjami, dlatego zapewniają napary z najwyższych gatunkowo części roślin. Starannie wybrane, suszone w naturalny sposób, bez dodatków chemii i żadnych substancji wzmacniających smak  pozwalają na chwilę relaksu, wyciszenia, a w przypadku odpowiedniej techniki parzenia przypływu sił witalnych.

Woda mineralna — Butelkowana woda z logiem firmy

Z myślą o klientach biznesowych,  w trosce o dobre imię firm, czy też zdrowie klientów i współpracowników dysponujemy ofertą wód mineralnych butelkowanych, na których istnieje możliwość naniesienia logotypu firmy. Woda reklamowa ma pojemność 500 ml, dlatego sprawdzi się ona i w terenie, internecie, czy też w trakcie organizowanych spotkań grupowych. konferencji.

Dość popularnym sposobem na reklamę jest spersonalizowana butelka umieszczona na tle innych materiałów promocyjnych, co sprawia, że znak firmowy zostaje lepiej zapamiętany. Logotyp może być naniesiony zarówno na wodę gazowaną, jak i niegazowaną, również w pojemności 250 ml oraz 330 ml. Dla branż turystyczno-sportowych proponujemy personalizowane napoje izotoniczne.

Aromatyczna, smaczna  mała czarna  | Kawa całe ziarna i mielona 

W biurze, podczas przyjmowania interesantów firmy, dla wielu kawa to podstawa handlu, dlatego dobrze jest zadbać by była najwyższej jakości. Proponujemy wysokiej jakości kawę z Peru czy to w wersji mielonej, czy też w całych ziarnach. Pomocne w biznesie może okazać się oferta czekolad na gorąco, która nie tylko wspaniale odpręża, ale także likwiduje zmęczenie, dając porządny zastrzyk energii. Do wyboru pozostaje czekolada na gorąco lub czekolada BIO, pochodzące z małych gospodarstw rodzinnych w Ameryce Łacińskiej.